Naše Zmrzlinové krámkyNo.1. Tess

Náš první Zmrzlinový krámek, kterým to vše začalo. Naši celou první sezónu (2021) parkoval v Lichnově u Bruntálu, ale nyní ho nahradila No.3 a proto můžete letos i No.1. Tess potkávat na akcích v okolí. V provozu je od 1.5. 2021

Na krámku vždy najde 3 druhy točené zmrzliny (2 příchutě+míchaná) . Podle druhu akce a požadavků pořadatele dále můžeme nabízet limonády, kávu a zákusky. 

No.2. Sára

Náš druhý krámek, který celý vznikl spontánně za 7 dnů. Jezdí po akcích v okolí. V provozu je od 27.5.2021. Vznikl tedy ani ne měsíc, po otevření prvního krámku.

Na krámku vždy najde 3 druhy točené zmrzliny (2 příchutě+míchaná). Podle druhu akce a požadavků pořadatele dále můžeme nabízet limonády, kávu a zákusky. 
No.3. Peter

Když jsme začínali, tak nás ani ve snu nenapadlo, že by jsme do měsíce měli 2 stánky a už vůbec ne, že do roka budeme otevírat třetí. No.3. je náš první nepojizdný stánek a nahradil No.1. Tess, která celou první sezonu parkovala v Lichnově. Je škoda, aby také nejezdila n akce v okolí, které ve velkém poptáváte a proto jsme se rozhodli ji nahradit stálým stánkem. Koupili jsme lodní kontejner, který jsme předělali na stánek. 

Na krámku nabízíme 6 druhů točené zmrzliny (4 příchutě+2 míchané) Dále vám nabízíme BezVa Limonády, kávu a zákusky dle denní nabídky. 

Otevřeno od 15.4.2022 s trvalým stáním v Lichnově 402.